Ettevõtete Darts 1.0

Võistlused toimuvad 14.04.2020 Humalakojas (Balti Jaama Turg) algusega 18.00.

Võistlema on oodatud Eestis tegutsevate ettevõtete 3-liikmelised võistkonnad. Vähemalt üks võistkonna liige peab olema naisterahvas. Lähetav ettevõte võib võistlustele kirja panna rohkem kui ühe võistkonna.

Võisteldakse väga lihtsas ja kõigile arusaadavas formaadis. Ühe võistkonna liige viskab kolm noolt, seejärel viskab sama võistkonna teine liige kolm noolt ja seejärel sama võistkonna kolmas liige kolm noolt – tulemus loetakse korraldaja poolt kokku ja läheb kirja esimese vooru tulemusena. Kokku viskab võistkond neli vooru ja tulemuseks on voorude kogusumma. Viskamise järjekord loositakse kohapeal. Nooled on korraldaja poolt, võib kasutada ka isiklikke nooli. Nooled mis pärast viskeliigutuse tegemist ei jää mängulauale kinni loetakse nulliks.

Täpne võistluste süsteem selgub pärast registreerimistähtaja lõppu.

Esikolmiku võistkondi autasustatakse karikatega ja võistkonna liikmeid personaalsete medalitega ning esemeliste auhindadega. Osalustasu on võistkonna kohta 69€, tasumine toimub arve alusel ja hinnale lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab tervitusjooki ja suupisteid.

Registreerimine kuni 30.04.2020.

Registreeri


1,2

30.04.2020

 

Spordipilet OÜ
Nõmme tee 3-14
11315 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee