Ettevõtete Discgolf 8.0 WINTER EDITION

Aeg ja koht: 08.01.2022, Nordic Houses Discgolf Park Kiiu

Korraldaja: Spordipilet.ee

Peakohtunik: Heinar Hurt (PDGA # 90853)

Ajakava (orienteeruv, korraldajal on õigus teha muudatusi neist osalejatele mõistliku aja jooksul ette teatades)

11.00 – 12.30    1. ring / 11 rada
12.30 – 14.00    2. ring / 11 Rada
14.00                 Toitlustus & Disctroyeri puttimisvõistlused naistele ja meestele
Esikuuiku võistkondade autasustamine

Kõik osalejad mängivad kaks 11 korvist rada järjest. Pärast esimest ringi tulemusi ei nullita ja parimad selguvad mõlema ringi kokkuvõttes.

Winter Edition toimub shotgun stardiga (kõik grupid lähevad korraga rajale). Igale osalejaskonnale määratakse eelnevalt grupp ja rada (3 võistkonda / 9 osalejad per rada), millelt nad alustavad. Kokku mahub osalema 33 asutust.

Kolmliikmelises tiimis peab olema vähemalt üks naismängija. Külalismängijad ei ole lubatud, ettevõttega toimumise päeval kehtivat töölepingut omavate isikute kohta reitingupiiranguid ei ole.

Grupid moodustatakse eelnevatele tulemustele ja mängukogemusele tuginedes. Mängitakse modifitseeritud „parima viske formaati“. „Parim vise“ on formaat, kus kõik osalejad  viskavad oma kettad ja järgmise viske nad valivad, millisest visatud kettast nad jätkavad ja viskavad uuesti igaüks. Kui üks mängjatest saab ketta korvi on rada läbitud.

Tulemused: Arvestust peetakse asutuste põhiselt. Vähima arvu visetega raja läbinud ettevõte on parim. Võrdsete tulemuste korral esikolmiku võistkondade puhul selgub paremusjärjestus korraldaja poolt valitud CTP alusel

Registreerimine toimub e-posti teel info@spordipilet.ee  Registreerumisel on vajalik teada anda esialgu ainult ettevõtte nimi (üks ettevõte võib välja panna ka mitu kolmeliikmelist kooslust). Nimeline registreerimine tuleb teha nädal enne toimumise kuupäeva. Tulemuste märkimine toimub  võistkonna kapteni poolt keskkonnas discgolfmetrix.

Kolme parima võistkonna liikmeid autasustatakse individuaalsete medalitega ja esemeliste auhindadega,

Mängitakse PDGA (Professional Disc Golf Association) reeglite järgi.
Winter Editioni ajal on alkoholi tarvitamine keelatud. Suitsetamine on lubatud ainult prügikastide juures. Soovitav on algajatel mängjatel tutvuda etiketiga.

Osalustasu kuni 30.11.2021 100€, kuni 31.12.2021 125€. Tasumine toimub arve alusel, hindadele lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab võistlusjärgset toitlustust. Osalustasud ei kuulu osaleja loobumise korral tagastamisele kui võistlus toimub plaanipäraseltVõistkonna registreerimisel kinnitab esindaja, et on juhendiga tutvunud ja tingimustega nõustunud.

Võistlus toimub vastavalt sellel hetkel Eesti Vabariigis kehtivatele võimalikele piirangutele.

Registreeri

 

  1. Neway
  2. Küberväejuhatus
  3. Toode

 

11.00 – 12.30    1. ring / 11 rada
12.30 – 14.00    2. ring / 11 Rada
14.00                 Toitlustus & Disctroyeri puttimisvõistlused naistele ja meestele
Esikuuiku võistkondade autasustamine

Spordipilet OÜ
Nõmme tee 3-14
11315 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee