Summer Session 2019 on lähiregiooni suurim ja osalejaterohkeim ettevõtetele ja harrastajatele suunatud varasuvine jalgpalliliiga.

Ajakava:

25.04.2019  algusega kell 19.00:  alagruppide loosimine, Adidase mängusärkide loosimine ühele osalevale võistkonnale ja mängupallide üleandmine kõikidele osalevatele võistkondadele.

06.05.2019 kuni 20.06.2019 igal esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval ajavahemikul 19.00-21.00 mängud Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi väljakul (Gonsiori 38).

Turniirile mahub mängima 24 esimesena registreerunud võistkonda, kes avaliku loosimise teel jagatakse nelja alagruppi (eelmise aasta esinelik on asetustega eeldusel, et nad osalevad). Võistkonda võib kuuluda 10 mängijat, kes ei kuulu käesoleval hooajal (2019) Eesti Meistriliigas või Eesti Esiliigas (A,B) registreeritud võistkondade koosseisu ja on vähemalt 18-aastased. Kõik võistkonnad saavad registreerumisel Adidase jalgpalli, üks võistkond saab loosimise tulemusena uued Adidase mängusärgid. Registreerimistähtaeg 21.04.2019 (23.59.59).

Mänguväljakul on korraga 5 liiget (4+1) ühe võistkonna koosseisus, mänguaeg 2 x 25 minutit (jooksev aeg). Alagrupimängudele järgnevad veerandfinaalid, poolfinaalid ja kohamängud, kõikidele osalevatele võistkondadele garanteeritakse 4-6 kohtumist erinevate vastastega. Mängule tulemata jätmine võrdub +:- kaotusega, eeldusel, et võistkonnad jõuavad omavahel kokkuleppele kohtumise järele pidamise osas, saab tulemust korraldajale teatada algsele toimumisajale järgneva 48 tunni jooksul. Mängitakse Adidase pallidega. Võidu eest teenib võistkond 3 punkti ja viigi eest 1 punkti ning kaotuse eest jääb punktita.

Võrdsete punktide korral otsustab (esimese) edasipääseja omavaheline mäng, seejärel vaadatakse üldist väravatevahet, üldist löödud väravate arvu, hoiatuskaarte ja kui kõik on võrdne, siis otsustab edasipääseja loos.

Kohamängudes lüüakse peale viigiliselt lõppenud normaalaega koheselt karistuslööke (3).

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma, soovitatav on kasutada ühte värvi numbritega mängusärke. Turniirile kaasa võetud varustuse eest korraldaja vastutust ei võta. Iga mängija vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund on vastavuses turniiri läbimiseks vajalikule seisundile.

Osalustasu võistkonna kohta on 360.00€, iga lisamängija osalustasu on 20.00€, hindadele lisandub käibemaks. Võistkond on registreerunud osalustasu laekumisel.

Kõiki mänge vilistavad tasemel kohtunikud, igale mängule organiseeritakse korraldaja poolt tarbevesi, vajadusel esmaabi. Esimest kolme võistkonda autasustatakse medalite ja meenetega korraldaja poolt.

Turniiri korraldajaks on Spordipilet.ee, kontaktisikuks Kristjan Jääts +372 51 36 174, info@spordipilet.ee, registreerumiseks saada sooviavaldus nimetatud aadressile.

Registreeri

  1. Sportradar
  2. Fiizy
  3. Merko
  4. Bolt
  5. Proekspert
  6. Luminor
  7. Havi Logistics
  8. Telia Spordiklubi
  9. Eesti Energia Spordiklubi
  10. Nortal
  11. betPawa
  12. Elron
  13. Kaamos Ehitus
  14. Nordea
  15. Gunvor Services
  16. Via 3L
  17. Nordecon
  18. Helmes
  19. Dolm IT
  20. Kühne + Nagel
  21. Domus Kinnisvara

06.05.2019 18.00 Proekspert – Luminor 8:3 (M.Ilves (2), U.Herasiuk (2),  S.Kostin (2), S.Kõiv,  J.Vöörmann – T.Paal (2), R.Porila)
06.05.2019 19.00 Sportradar – Fiizy 8:5 (A.Petrovits (5), M.Lemba, T.Seisler, K.Metste – M.Oja (2), J.Visnapuu (2), M.Mikiver)
06.05.2019 20.00 Merko – Bolt 8:4 (J.Urbel (3), V.Stepanenko (2), R.Nõmmela (2), M. Puks – D.Negreata (3), J.Mikombe)

07.05.2019 20.00 betPawa – Eesti Energia Spordiklubi 1:3 (P.Seppel – C-R Saks (2), R.Kaas)

08.05.2019 18.00 Havi Logistics – Telia Spordiklubi 14:2 (M.Jürgen (5), A.Jürgen (3), R.Randjõe (3), V.Lints (2), T.Tibar – K-E Sammalpärg, J.Malmström)
08.05.2019 19.00 Elron – Kaamos Ehitus 3:4 (A.Tsernobai, A.Jarosevits, B.Poddubnõi – S.Kruusalu (3), Elroni omavärav)
08.05.2019 20.00 Nordea – Gunvor Services 4:5 (V.Tkatsenko (2), M.Vaakmann, L.Siltanen – A.Annus (2), E.Kasesalu, K.Ruben, S.Dorosenko)

09.05.2019 19.00 Nordecon – Helmes 9:2 (M.Rajaver (3), H.Kõomägi (2), O.Kiisler (2), J.Ressar, V.Kulik – M.Prööm, S.Viisut)
09.05.2019 20.00 Dolm IT – Kühne + Nagel 1:3 (K.Uuk – J.Federico (2), P.Meri)

13.05.2019 18.00 Bolt – Luminor 1:4 (B.Brant – R.Porila (2), K.Kask, M.Villand)
13.05.2019 19.00 Sportradar – Merko 12:0 (A.Petrovits (6), I.Juhanson (3), V.Rohtla, R.Trigub, T.Seisler)
13.05.2019 20.00 Fiizy – Proekspert 2:9 (M.Mikiver, J.Visnapuu – M.Ilves (4), S.Kostin (2), U.Herasiuk (2), R.Costa)

14.05.2019 19.00 Havi Logistics – betPawa 13:4 (R.Randjõe (6), M.Jürgen (4), A.Jürgen (2), T.Tibar – M.Mikkelsaar, T.Kahju, L.Lemmle, S.Niidu)
14.05.2019 20.00 Telia Spordiklubi – Nortal 4:6 (M.Tomson, J.Malmström, S.Vaino, T.Kriiska – R.Sikk (2), T.Kaal (2), R.Samberk, S.Tuulik)

15.05.2019 19.00 Elron – Nordea 10:1 (B.Poddubnõi (3), D.Murzinov (2), A.Tsernobai (2), N.Stepanov, I.Svetsov, R.Babakin – M.Vaakmann)
15.05.2019 20.00 Kaamos Ehitus – Via 3L 3:8 (A.Lyubeev (5), E.Ratnikov (3) – P.Schmidt, M.Korbelainen, S.Kruusalu)

16.05.2019 19.00 Nordecon – Dolm IT 4:5 (M.Rajaver (2), O.Kiisler, V.Kulik – K.Uuk (4), E.Eessaar)
16.05.2019 20.00 Helmes – Domus Kinnisvara 10:9 (R.Tupits (4), S.Viisut (3), K.Leemets, M.Prööm, Domus Kinnisvara omavärav – D.Delourme (3), A.Voogla (3), K-T. Helend, R.Õisnurm, T.Bremann)

20.05.2019 18.00 Merko – Luminor + / –
20.05.2019 19.00 Sportradar – Proekspert 5:4 (M.Lemba (3), I.Juhanson (2) – S.Kostin (2), R.Costa, M.Kullang)
20.05.2019 20.00 Fiizy-Bolt 14:0 (J.Visnapuu (5), M.Mikiver (4), M.Oja (3), H. V.Tamm, Bolt omavärav)

21.05.2019 19.00 Havi Logistics – Nortal 6:6 (A.Jürgen (4), R.Randjõe (2) – R.Sikk (2), R.Samberk (2), T.Kaal, S.Tuulik)
21.05.2019 20.00 Telia Spordiklubi – Eesti Energia Spordiklubi 0:4 (C-R. Saks (2), V.Varimaa, A.Toikka (2))

22.05.2019 19.00 Elron – Via 3L 4:4 (B.Poddubnõi (2), A.Jarosevits, R.Babakin – A.Volienko (2), A.Lyubeev, E.Ratnikov)
22.05.2019 20.00 Kaamos Ehitus – Gunvor Services 6:3 (R.Schmidt (3), M.Korbelainen, P.Schmidt, A.Allikmaa – S.Kuusk, K.Ruben, Kaamos Ehituse omavärav)

23.05.2019 19.00 Nordecon – Domus Kinnisvara 15:1 (H.Kõomägi (6), O.Kiisler (4), V.Vantsi (4), J.Ressar – D.Delourme)

27.05.2019 18.00 Fiizy – Luminor 2:1 (J.Visnapuu (2) – J.Pallo)
27.05.2019 19.00 Sportradar – Bolt 20:2 (I.Juhanosn (7), A.Petrovits (6), V.Rohtla (3), A.Dubrovenski (3), T.Seisler – J.Mikombe, T.Rannamets)
27.05.2019 20.00 Merko – Proekspert 2:10 (R.Nõmmela (2) – M.Ilves (4), M.Kullang (4), U.Herasiuk, S.Kostin)

28.05.2019 18.00 Helmes – Kühne + Nagel 5:7 (R.Tupits (2), S.Viisut, M.Prööm, K.Kask – D (3), Daniel (2), G.Sharia, S.Giambrone)
28.05.2019 19.00 Havi Logistics – Eesti Energia Spordiklubi 12:9 (J.Roosimets (4), M.Jürgen (3), A.Jürgen (3), T.Tibar, R.Randjõe – A.Toikka (5), R.Noormägi (3), N.Leemets)
28.05.2019 20.00 betPawa – Nortal 0:2 (R.Sikk, R.Samberk)

29.05.2019 19.00 Elron – Gunvor Services 7:3 (A.Tsernobai (4), E.Jarosevits (2), N.Stepanov – K.Kukk (3))
29.05.2019 20.00 Nordea – Via3L 8:15 (L.Siltanen (4), V.Tkatsenko (3), S.Kaszonyi – A.Lyubeev (5), L.Lagvilava (3),  A.Agoshkov (2), O.Sinelnik (2), A.Voilenko, D.Mudrenko, V.Andrejeva)

30.05.2019 19.00 Dolm IT – Domus Kinnisvara 12:1 (M.Tõnts (10), K.Uuk (2) – R.Õisnurm)

03.06.2019 18.00 Sportradar – Luminor 3:1 (I.Juhanson (2), K.Lahe – R.Porila)
03.06.2019 19.00 Fiizy – Merko 3:5 (M.Mikiver, H.V.Tamm, K.Väinaste – R.Nõmmela (2), I.Jevglevski (2), M.Pern)
03.06.2019 20.00 Bolt – Proekspert 1:9 (J.Mikombe – M.Ilves (2), S.Gomes (2), M.Kullang (2), U.Herasiuk (2), S.Kostin)

04.06.2019 19.15 Telia Spordiklubi – betPawa 7:4 (S.Vaino (2), M.Altmets (2), A.Peedimaa, K.Sammalpärg,  J.Malmström – P.Seppel (3), S.Annsoo)
04.06.2019 20.15 Eesti Energia Spordiklubi – Nortal 2:4 (A.Toikka, C-R.Saks – R.Sikk, R.Samberk, T.Kaal, A.Juhanson)

05.06.2019 18.00 Nordecon – Kühne + Nagel 5:0 (H.Kõomägi (2), J.Ressar, M.Kravtsenko, M.Rajaver)
05.06.2019 19.00 Kaamos Ehitus – Nordea 9:4 (S.Kruusalu (2), R.Schmidt (2) M.Kaljumäe, A.Allikmaa, P.Schmidt, E.Närska, M.Korbelainen – Markus (3), K.Laiv)
05.06.2019 20.00 Gunvor Services – Via 3L 3:6 (S.Dorosenko, S.Kuusk, K.Korochkin – J.Gorlanov (2), A.Lyubeev (2), L.Lagvilava (2))

06.06.201919.00 Helmes – Dolm IT 4:7 (S.Viisut (3), M.Prööm – M.Tõnts (4), S.J.Rüstern (2), K.Uuk)
06.06.2019 20.00 Kühne+Nagel – Domus Kinnisvara 8:5 (D.Elsner (2), S.Villa,  S.Giambrone, P.Meri, A.Marcinkevicius, S.Paskevits, G.Sharia – D.Delourme (4), A.Voogla)

10.06.2019 18.00 I B veerandfinaal Merko (AIII) – Helmes (DIV) 6:2 (I.Jevglevski (3), M.Merila (2), J.Urbel – K.Leemets, R.Tupits)
10.06.2019 19.00 II B veerandfinaal Eesti Energia Spordiklubi (BIII) – Gunvor Services (CIV) 6:3 (C-R.Saks (3), N.Leemets (2), R.Kaas – Zaguskin (2), A.Annus)
10.06.2019 20.15 III B veerandfinaal Elron (CIII) – Telia Spordiklubi (BIV) 3:6 (R.Babakin (2), E.Jarosevits – J.Malmström (3), M.Altmets (2), T.Kriiska)

11.06.2019  18.00 IV B veerandfinaal Kühne + Nagel (DIII) – Fiizy (AIV) 5:4 (P.Meri, J.Federico, J.Marenkov, M.Sukhomyatnikov,  D.Karusar – J.Visnapuu (3), M.Mikiver)
11.06.2019 19.00 I A veerandfinaal Sportradar (AI) – Dolm IT (DII) 3:3 (mängujärgsed karistuslöögid 5:4 (A.Petrovits, I.Juhanson, A.Dubrovenski – X (2), K.Uuk)
11.06.2019 20.00 II A Veerandfinaal Havi Logistics (BI) – Kaamos Ehitus (CII) 15:2 (R.Reiman (4), A.Jürgen (4), T.Tibar (3), R.Randjõe (2), H.Paglant, M.Jürgen – M.Kaljumäe, C-O. Reimann)

12.06.2019 19.00 III A veerandfinaal Via 3L(CI) – Nortal (BII) 6:4 (A.Lyubeev (2), L.Lagvilava (2), A.Agoshkov, A.Zaskaleta – R.Samberk (2), T.Kaal, R.Sikk)
12.06.2019 20.00 IV A veerandfinaal Nordecon (DI) – Proekspert (AII) 4:6 (M.Kravtsenko, O.Kiisler, H.Kõomägi, M.Rajaver – M.Ilves (3), S.Kostin (2), J.Pipar)

13.06.2019 19.00 I C Luminor (AV) – betPawa (BV) 20:7 (A.Milov (8), K.Kask (6), M.Villand (5) S.M. Oksaar – R.Hansen (5), R.Roop, P.Vendelboe)
13.06.2019 20.00 II C Nordea (CV) – Domus Kinnisvara (DV) – / + Nordea ei ilmunud mängule

17.06.2019 18.00 I B poolfinaal MerkoEesti Energia Spordiklubi 4:1 (R.Nõmmela (2), M.Puks, I.Jevglevski – M.Põld)
17.06.2019 19.00 II B poolfinaal Telia SpordiklubiKühne + Nagel 1:8 (M.Altmets – D.Elsner (3), J.Federico (2), A.Marcinkevicius (2), S.Paskevitz)
17.06.2019 20.00 C finaal (koht17.) LuminorDomus Kinnisvara 10:5 (Tarmo (3), R.Porila (3), K.Kask (2), A.Milov (2) – D.Delourme (4), M.Tänav)

18.06.2019 19.00 I A poolfinaal SportradarHavi Logistics 3:5 (M.Lemba (2), T.Seisler – M.Jürgen (2), V.Lints, A.Jürgen, R.Randjõe)
18.06.2019 20.00 II A poolfinaal Via 3LProekspert 8:6 (A.Lyubeev (3), L.Lagvilava (2), E.Ratnikov, A.Voilenko, Proeksperdi omavärav – M.Ilves (3), S.Kostin (2), R.Costa)

19.06.2019 19.00 B pronks (koht 11.) Eesti Energia Spordiklubi – Telia Spordiklubi 6:1 (C-R.Saks (2), V.Varimaa (2), A.Toikka (2) – K-E.Sammalpärg)
19.06.2019 20.00 B kuld (koht 9.) Merko – Kühne + Nagel 3:7 (M.Puks, R.Nõmmela, M.Pern – M.Suhhomjatnikov (2), G.Sharia (2), P.Meri, J.Federico, X)

20.06.2019 19.00 A pronks (koht 3.) Sportradar – Proekspert 10:6 (R.Trigub (3), A.Petrovits (2), K.Lahe, M.Lemba, I.Juhanson, M.Bozko, Proeksperdi omavärav – S.Kostin (4), M.Ilves (2))
20.06.2019 20.00 A kuld (koht 1.) Havi Logistics – Via 3L 4:4 (8:7) (M.Jürgen, A.Jürgen, R.Randjõe, K.Kivimägi – A.Agoshkov (2), A.Lyubeev (2))

Spordipilet OÜ
Liivalaia 42-61
10113 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee