Riigiametnike Karikasari: Darts / Noolevise

Võistlused toimuvad 12.02.2020 Buffalo Pubis (Liimi 1, Tallinn) algusega 17.00

Võistlema on oodatud riigiasutuste ja / või nende haldusalas tegutsevate ettevõtete 3-liikmelised võistkonnad. Vähemalt üks võistkonna liige peab olema naisterahvas. Lähetav ettevõte võib võistlustele kirja panna rohkem kui ühe võistkonna. Üldisesse paremusjärjestusse läheb lähetava ettevõtte parima võistkonna tulemus.

Võisteldakse väga lihtsas ja kõigile arusaadavas formaadis. Ühe võistkonna liige viskab kolm noolt, seejärel viskab sama võistkonna teine liige kolm noolt ja seejärel sama võistkonna kolmas liige kolm noolt – tulemus loetakse korraldaja poolt kokku ja läheb kirja esimese vooru tulemusena. Samal laual mängib korraga kaks võistkonda ja peale esimese võistkonna esimest vooru viskab esimese vooru teine võistkond (3 x 3 noolt). Kokku viskavad mõlemad võistkonnad viis vooru ja tulemuseks on voorude kogusumma. Võistluspaarid loositakse kohapeal. Nooled on korraldaja poolt, võib kasutada ka isiklikke nooli. Nooled mis pärast viskeliigutuse tegemist ei jää mängulauale kinni loetakse nulliks.

Pärast esimest mängu on väike paus ja korraldaja poolt tekitatakse pingerida ning teises mängus lähevad vastamisi esimese mängu tulemuste põhjal võrdsed võistluspaarid.

Kogu võistlus koosneb esimese ja teise mängu punktide kogusummast. Esikolmiku võistkondi autasustatakse karikatega ja võistkonna liikmeid personaalsete medalitega ning esemeliste auhindadega. Osalustasu on võistkonna kohta 70€, tasumine toimub arve alusel ja hinnale lisandub käibemaks. Osalustasu sisaldab tervitusjooki.

Registreerimine kuni 05.02.2020.

Turniiri peakorraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks Kristjan Jääts (372 51 36 174). Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

 

Registreeri

  1. Eesti Energia Spordiklubi

12.02.2020 17.00

Spordipilet OÜ
Liivalaia 42-61
10113 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee