Riigiametnike Karikasari: minireketlon

 1. Võistlusala minirekleton koosneb lauatennise ja sulgpalli üksikmängudest. Võistlused toimuvad 06.11.2021 algusega 10.00 (seeniorid) ja ca 13:00 (noored) Jüri Spordihoones, Laste 3, Jüri.
 2. Osalevate võistlejate nimeline registreerimine tuleb teha hiljemalt 3. novembriks 2021 info@spordipilet.ee.
 3. Võistlus on eelkõige võistkondlik. Asutuse või ettevõtte tulemuse moodustab kuni kuus paremat tulemust (kohapunktid liidetakse). Võistkonna suurus on piiramatu. Mängija võib olla registreeritud ainult ühe asutuse koosseisus.
 4. Täpne turniirisüsteem selgub registreerumisaja lõppedes, hiljemalt 03.11.2021.
 5. Esmalt mängitakse 21 pallingut lauatennist üksikmängu reeglitega (servitakse kahe servi kaupa). Edasi suunduvad mängijad sulgpalli väljakule (servib see, kes võitis viimase punkti lauatennises), kus mängitakse samast seisust edasi , kuni ühel mängijal saab kokkuvõttes 22 punkti täis (võitja selgub ka 1-punktilise vahega). Sulgpalli mängitakse üksikmängu piiridega. Väljakutel kohtunikke ei ole. Vaidluse puhul tehakse uus pall või eeldusel, et omavahel kokkuleppele ei jõuta lahendab vaidlusaluse olukorra võistluse peakohtunik. Sulgpalli mängitakse korraldaja poolsete plastikpallidega, kokkuleppel vastasega võib kasutada enda sulepalle.
 6. Arvestust peetakse neljas kategoorias: N, M, N35 (sündinud 1986. ja varem), M40 (sündinud 1981. ja varem). Individuaalselt autasustatakse iga vanuseklassi kolme paremat võistlejat medali ja meenega, võistkondlikult autasustatakse kolme parimat võistkonda karikaga. Individuaalsed kohapunktid arvutatakse järgnevalt: 1. Koht 50 punkti, teine koht 45 punkti, kolmas koht 41 punkti, neljas koht 38 punkti, viies koht 36 punkti ja sealt edasi iga koht ühe punkti võrra vähem. Kui kuus parimat tulemust on kellegil võrdselt, siis saab eelise asutus, ettevõte, kellel on kõrgemaid individuaalseid kohti rohkem.
 7. Võistkonnad vastutavad ise oma õigeaegse kohaloleku eest, täpne mängude alguse aeg saadetakse võistkonna esindajatele hiljemalt 04.11.2021. Võistluspaigas on kohustuslik kasutada vahetusjalanõusid. Reketid tuleb võistlejatel reeglina ise kaasa võtta (vajadusel saab kasutada kohapealseid harrastajate reketeid), korraldaja poolt pallid.
 8. Võistlustele pääseb kehtiva C19 tõendiga mida kontrollib kutseline meedik kontroll.digilugu.ee rakendusega (soovitame enne kodus proovida). Kohapeal saab teha kiirtesti hinnaga 10€. Ise kaasa võetud testid ei ole lubatud. Registreerimisel palume ära märkida kas osalejal on kehtiv C19 tõend või vajab ta kiirtesti võistluspaigas ning kas selle eest tasub võistleja ise kohapeal sularahas või lähetav asutus koos osalusarvega.
 9. Võistluste osalustasu võistleja kohta on 35€, vastavalt registreerimislehele esitatakse arve, lisandub käibemaks.
 10. Võistluste korraldajaks on Spordipilet OÜ, info@spordipilet.ee

Toredat võistlust!

Registreeri

 1. Omniva Spordiklubi
 2. Eesti Energia Spordiklubi

03.11.2021

Spordipilet OÜ
Nõmme tee 3-14
11315 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee