WireStone korvpalliturniir toimub laupäeval,  18.01.2020 Rae Valla Spordikeskuses (Laste tänav 3, Jüri) algusega 10.00

Mängima on oodatud energia-, ehitus-, kinnisvara- ja tööstussektoris tegutsevate ettevõtete kuni 8-liikmelised võistkonnad. Väljakul on korraga 5 liiget. Võistkonda võib kuuluda üks „välismängija“, eeldusel, et ta ei ole tegev hooajal 2019 / 2020 Eesti Meistri-, ega Saku I ja II liigas ning välisriikide samaväärsetes liigades. Lähetava ettevõttega võistluspäeval kehtivat töölepingut omavaid osalejaid eelnimetatud kitsendus ei puuduta. Külalismängijateks liigituvad kõik kellel võistluspäeval kehtivat töölepingut ei ole ehk asutuste juurde loodud spordiklubide liikmed, endised töötajad, töötajate elukaaslased jne.

Mänguaeg on 2 x 8 minutit „must“ (aeg liigub kogu aeg – ka vabavisete ja vahetuste ajal), teise perioodi kaks viimast minutit on mänguaeg „puhas“. Turniiri süsteemi otsustavad korraldajad pärast võistlustele registreerumise  lõppemist. Süsteemi eesmärgiks on pakkuda võistkondadele sellel päeval 3-6  võitluslikku kohtumist ja mahtuda planeeritavasse ajakavasse. Maksimaalselt oodatakse osalema 12 võistkonda.
 
Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Soovitav on kasutada  numbriga ühte värvi mängusärke. Kaasa võetud varustuse eest korraldaja ei vastuta.

Osalustasu võistkonna kohta on kuni 31.12. 2019 €300 ja kuni 11.01.2020 €350. Tasumine toimub arve alusel, hindadele lisandub käibemaks.

Iga mängija  vastutab  ise selle eest, et   tema tervislik seisund oleks vastavuses turniiri  läbimiseks vajalikule seisundile. Võistluse korraldaja poolt vajadusel esmaabi, kohapeal elukutseline meedik.
 
Oma osaluse kinnitamiseks saatke vastus kutsele e-posti teel info@spordipilet.ee hiljemalt 11. jaanuariks 2020. Korraldajal on õigus turniir ära jätta, kui registreerunud on neli või vähem võistkonda. Nimetatud juhul osalustasud tagastatakse 100%. Võistluse plaanilise toimumise korral mitte tulijatele osalustasusid ei tagastata.

Kolme paremat võistkonda autasustatakse medalitega ja  meenega võistluste korraldajalt. Kõik võistkonna liikmed saavad esikolmikusse jõudmisel personaalsed medalid ja esemelised auhinnad. Välja antakse rändkarikas.
 
Turniiri peakorraldajaks on Spordipilet.ee. Kontaktisikuks Kristjan Jääts (372 51 36 174). Lisainfo: info@spordipilet.ee ja www.spordipilet.ee

 

Registreeri

 1. Mapri Ehitus
 2. VKG Elektrivõrgud
 3. Mitt & Perlebach / Hepsor
 4. Elering
 5. ABB
 6. Kaamos
 7. Hausers
 8. Scanweld
 9. Prysmian Group Baltics
 10. BMI Monier
 11. Novarc Group
 12. Harju Elekter

Spordipilet OÜ
Liivalaia 42-61
10113 Tallinn

Tel: +372 5136174
info@spordipilet.ee
www.spordipilet.ee